simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ
