simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: Insert
nn: Set inn

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Random
nn: Vilkårleg
