simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Show All
ps: ټول ښوول
