simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno
