simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
