simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: Insert
sv: Infoga

en: Link Target
sv: Mål för länk

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: 1 year
sv: 1 år

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Start date
sv: Startdatum

en: Clicks
sv: Klick

en: Random
sv: Slumpvis

en: 3 Months
sv: 3 månader

en: 6 Months
sv: 6 månader

en: Yesterday
sv: Igår

en: Days
sv: Dagar

en: Complete
sv: Slutförd

en: Show All
sv: Visa allt
