simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: 3 Months
te: 3 నెలలు

en: 6 Months
te: 6 నెలలు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Last Month
te: పోయిన నెల

en: Show All
te: అన్నీ చూపించు
