simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Insert
tr: Ekle

en: Link Target
tr: Bağlantı Hedefi

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Advertisement
tr: Reklam

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Random
tr: Rastgele

en: Yesterday
tr: Dün

en: Days
tr: Günler

en: Complete
tr: Tamam

en: Not Published
tr: Henüz Yayınlanmamış

en: Show All
tr: Hepsini göster
