simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to uk translation catalogue (138 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Insert
uk: Вставити

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Number of days
uk: Число днів

en: Clicks
uk: Переходи

en: Random
uk: Випадково

en: 3 Months
uk: 3 місяці

en: 6 Months
uk: 6 місяців

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Days
uk: Дні(в)

en: Number of clicks
uk: Число переходів

en: Complete
uk: Завершене

en: Not Published
uk: Не опубліковано

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Impressions
uk: Покази

en: Last Week
uk: Останній тиждень

en: Last Month
uk: Останній місяць

en: Image Ad
uk: Графічне оголошення

en: Text Ad
uk: Текстове оголошення

en: Show All
uk: Показати все

en: Ad Image
uk: Зображення оголошення

en: Ad Title
uk: Заголовки оголошень

en: Ad Clicks / Unique Clicks
uk: Переходи за оголошенням  / Унікальні переходи

en: Ad Impressions / Unique Impressions
uk: Покази оголошень / Унікальні покази

en: Ad Group
uk: Група оголошень

en: Ads per page
uk: Оголошень на сторінку

en: There are no Ads
uk: Оголошення відсутні

en: Active during (@startdate - @enddate)
uk: Активні протягом (@startdate - @enddate)

en: Expires on @datetime
uk: Спливає @datetime

en: Expired on @datetime
uk: Сплило @datetime

en: Start from (@startdate - @enddate)
uk: Почалося (@startdate - @enddate)

en: Access ad statistics
uk: Доступ до статистики оголошень

en: Advertisement Block: @name
uk: Блок оголошення: @name

en: Number of ads to display
uk: Кількість показуваних оголошень

en: Advertise page
uk: Сторінка реклами

en: Ad width
uk: Ширина оголошення

en: Ad height
uk: Висота оголошення

en: Substitutes [ads:TID limit:N] with Ad block.
uk: Заміна [ads:TID limit:N] блоком оголошення.

en: You may insert Ads with [ads:term_id limit:N] where term_id - Ad Group and N - number of Ads to display
uk: Необхідно вставити оголошення за допомогою [ads:term_id limit:N], term_id - Група оголошень, а N - номер показуваного оголошення

en: Insert Ad Block
uk: Вставити блок оголошень

en: Number of Ads to Display
uk: Кількість показуваних оголошень

en: Display Ads
uk: Показ оголошень

en: Ad Statistics
uk: Статистика оголошень

en: Ads List
uk: Перелік оголошень

en: Create new Ad
uk: Створити нове оголошення

en: Redirect Ads
uk: Переспрямувати оголошення

en: Filter Dashboard
uk: Панель фільтрування

en: Simple Ad
uk: Просте оголошення

en: Ad Groups
uk: Групи оголошень

en: Upload an image for this Ad.
uk: Відвантажити зображення для цього оголошення.

en: URL Address
uk: URL-адреса

en: Active Date
uk: Дата початку

en: Advertise with us
uk: Рекламуйтесь з нами

en: Count ad impressions
uk: Підрахунок переглядів оголошення

en: Count ad clicks
uk: Підрахунок переходів за оголошенням

en: Ad Type
uk: Тип оголошення.

en: Please select Ad type.
uk: Будь ласка, оберіть тип оголошення.

en: Ads order
uk: Послідовність оголошень

en: Order by created date DESC
uk: Впорядкувати за датою створення (СПАД)

en: Order by modifed date DESC
uk: Впорядкувати за датою зміни (СПАД)

en: Order by node title ASC
uk: Впорядкувати за назвою матеріалу (ЗРОСТ)

en: Sidebar Ads
uk: Оголошення бічної панелі

en: Content Ads
uk: Оголошення у вмісті

en: Ads auto rotation type
uk: Тип автоматичного гортання оголошень

en: Fast FadeIn
uk: Швидка поява

en: Ad rotation delay
uk: Затримка гортання оголошень

en: Delay value is in seconds
uk: Значення затримки вимірюється в секундах.

en: URL Address is not specified
uk: URL-адреса не зазначена

en: Open destination URL in the same window
uk: Відкривати URL призначення в тому самому вікні

en: Open destination URL in a new window
uk: Відкривати URL призначення в новому вікні

en: Enter your text ad. If you would like to embed media, please configure WYSIWYG editor and input format settings.
uk: Введіть текст оголошення. Якщо необхідно вбудувати медіа, налаштуйте WYSIWYG-редактор та формати введення.

en: Create new Ad Group
uk: Створити нову групу оголошень

en: Inject ads into content
uk: Вбудовує оголошення у вміст

en: Displays ads in block
uk: Відображати оголошення у блоці

en: Nodequeue: @name
uk: Черга матеріалів: @name

en: Advertisement Listing
uk: Списки оголошень

en: All Time
uk: Весь час

en: Allowed date formats: now, tomorrow, next week, 10 September 2011, +1 day, +1 week, +1 year, +1 week 2 days 4 hours 2 seconds, next Monday, last Friday, mm/dd/yyyy hh:mm am/pm
uk: Дозволені формати дати: now, tomorrow, next week, 10 September 2011, +1 day, +1 week, +1 year, +1 week 2 days 4 hours 2 seconds, next Monday, last Friday, mm/dd/yyyy hh:mm am/pm

en: This ad is inactive
uk: Це оголошення неактивне.

en: This ad is active
uk: Це оголошення активне

en: Please use this field to show or hide ads even if the ad is active and published.
uk: Використовуйте це поле для показу чи приховування оголошення, навіть якщо воно активне і опубліковано.

en: Access ad node
uk: Доступ до матеріалу оголошення

en: You have been redirected here because you have permission to edit ads.
          Please log out from the site or open the site in different browser if you wish to test that the ad redirection is correct.
uk: Ви були переспрямовані сюди, оскільки маєте право редагувати оголошення.
           Щоб перевірити правильність переспрямування оголошення, будь ласка, вийдіть з облікового запису сайту або відкрийте сайт в іншому браузері.

en: Published on !list
uk: Опубліковано у !list

en: 1 day left. | @count days left.
uk[0]: Залишився @count день.
uk[1]: Залишилось @count дні.
uk[2]: Залишилось @count днів.

en: This table contains ad clicks statistics.
uk: Ця таблиця містить статистику переходів за оголошенням.

en: Advertisement id
uk: Ідентифікатор оголошення

en: Ip Address
uk: Ip-адреса

en: Ip address of the visitor.
uk: Ip-адреса відвідувача.

en: Timestamp when someone clicked on the ad.
uk: Мітка часу переходу за оголошенням.

en: This table contains ad impressions statistics.
uk: Ця таблиця містить статистику показів оголошення.

en: Timestamp when when the ad was displayed.
uk: Мітка часу показу оголошення.

en: Advertisement Campaigns
uk: Рекламні кампанії

en: There are no Campaigns
uk: Кампанії відсутні

en: Advertisement Campaign
uk: Рекламна кампанія

en: Impressions left
uk: Залишилось показів

en: Clicks left
uk: Залишилось переходів

en: Days left
uk: Залишилось днів

en: Ad Status
uk: Стан оголошення

en: The ad remains in Active state until it reaches the number of impressions, clicks or the number of days, whichever comes first.
uk: Оголошення буде активне, поки не досягне зазначеної кількості показів, переходів або днів (що відбудеться раніше).

en: Started on !date
uk: Розпочато !date

en: Impressions limit: !num
uk: Обмеження показів: !num

en: Clicks limit: !num
uk: Обмеження переходів: !num

en: Days limit: !num
uk: Обмеження днів: !num

en: There are no ads in this campaign
uk: В цій кампанії відсутні оголошення

en: Invalid campaign id
uk: Неприпустимий ідентифікатор кампанії

en: Access advertisement campaings
uk: Доступ до рекламних кампаній

en: This ad participates in !link campaign
uk: Це оголошення працює в кампанії !link

en: Create new Ad Campaign
uk: Створити нову рекламну кампанію

en: Ad Campaigns
uk: Рекламні кампанії

en: Campaign Details
uk: Подробиці кампанії

en: Simple Ad Campaign
uk: Кампанія Простих оголошень

en: Please select campaign for this ad (if applicable).
uk: Оберіть кампанію для цього оголошення (якщо застосовується).

en: Number of impressions
uk: Число показів

en: Advertisement Title
uk: Заголовок оголошення

en: Campaign Title
uk: Заголовок кампанії
