simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر
