The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Icon
ar: أيقونة

en: here
ar: هنا
