The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: here
bo: འདིར།
