The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Icon
ca: Icona

en: here
ca: aquí
