The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Icon
cs: Ikona

en: here
cs: zde

en: Channels
cs: Kanály
