The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Icon
da: Ikon

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: here
da: her

en: Channels
da: Kanaler
