The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: here
el: εδώ
