The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Icon
es: Icono

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: here
es: aquí

en: Channels
es: Canales
