The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Icon
et: Ikoon

en: here
et: siin
