The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: here
eu: hemen
