The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Icon
fi: Ikoni

en: here
fi: täällä
