The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Icon
gl: Icona

en: here
gl: aquí
