The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Icon
hu: Ikon

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: here
hu: ide

en: Channels
hu: Csatornák
