The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Icon
id: Ikon

en: here
id: di sini
