The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Icon
it: Icona

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: here
it: qui

en: Channels
it: Canali
