The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Icon
ja: アイコン

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: here
ja: こちら

en: Channels
ja: チャンネル
