The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Icon
jv: Ikon

en: here
jv: nag kéné
