The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Icon
lt: Piktograma

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: here
lt: čia
