The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Icon
lv: Ikona

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: here
lv: šeit
