The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Icon
nl: Pictogram

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: here
nl: hier

en: Channels
nl: Kanalen
