The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Icon
pl: Ikona

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: here
pl: tutaj

en: Channels
pl: Kanały
