The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: here
ro: aici
