The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Icon
ru: Иконка

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: here
ru: здесь

en: contact us
ru: свяжитесь с нами

en: Channels
ru: Каналы
