The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Icon
sk: Ikona

en: here
sk: tu
