The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Icon
sv: Ikon

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: here
sv: här

en: Channels
sv: Kanaler
