The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: here
te: ఇక్కడ
