The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Icon
uk: Іконка

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: here
uk: тут

en: Channels
uk: Канали
