The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: here
vi: ở đây
