The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Icon
de: Symbol

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: here
de: hier

en: Channels
de: Kanäle

en: Account Settings
de: Kontoeinstellungen
