The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Icon
fr: Icône

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: here
fr: ici

en: contact us
fr: nous contacter

en: Channels
fr: Canaux
