The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Icon
hr: Ikona

en: here
hr: ovdje
