The Slide by SimpleReach (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Icon
tr: Simge

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: here
tr: buraya
