simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: user
et: kasutaja

en: User
et: Kasutaja

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
