simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: User
fa: کاربر

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
