simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Logged in user
fi: Kirjautunut käyttäjä

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
