simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: user
it: utente

en: User
it: Utente

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Logged in user
it: Utente autenticato

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
it: Attenzione: garantire esclusivamente agli utenti fidati; questo permesso ha implicazioni per la sicurezza del sito.
