simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: User
nl: Gebruiker

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.
