simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: User
oc: Utilizaire

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Logged in user
oc: Utilizaire connectat

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
