simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: User
pl: Użytkownik

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Logged in user
pl: Użytkownik zalogowany

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
