simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: user
ru: пользователь

en: User
ru: Пользователь

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Logged in user
ru: Текущий пользователь

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ru: Предупреждение: это право связано с безопасностью сайта. Предоставляйте это право только пользователям той роли, которым вы доверяете.
