simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Logged in user
tr: Giriş yapmış kullanıcı

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
